Je nutné si stáhnout novou verzi flash přehrávače!

Jan Kanyitur

SYBEKA s.r.o.

Provoz :
V Holešovičkách 94/41

Praha 8 - Libeň

Tel.:
220 990 272

Tel.: 220 990 268

Fax: 283 871 547
sybeka@sybeka.cz

Člen asociací

Logo-DDD


O firmě

Dodavatelské služby úklidu vnitřních i venkovních ploch objektů
a areálů a další služby v péči o nemovitosti.

Představení firmy a rozsah nabízených služeb:

Firma byla založena současným majitelem v polovině roku 1994. Její činnost se zpočátku zaměřila na smluvní úklidové služby a výškové práce všeho druhu, které později rozšířila i na jednorázové zakázky v této oblasti (úklidy staveb, sezónní úklidové práce, vyklízení, apod.). V roce 2000 byla činnost firmy rozšířena na služby dezinfekce, dezinsekce a deratizace a s tím spojených činností ( čištění půd, sklepů a šachet od kontaminovaných nečistot apod.).

Od roku 2004 firma pracuje na novém projektu reklamní, dražební a realitní činnosti. Do budoucna má firma připraveny i další nové zajímavé dodavatelské produkty, které by uspokojily současného náročného zákazníka z řad občanů naší republiky, ale i zákazníků ze zahraničí.

Cílem firmy je poskytovat zákazníkům čisté a příjemné prostředí, přispět tak k reprezentaci jeho prostor.

Ve firmě je vypracován systém řízených kontrol, způsob okamžitého řešení reklamací a případných škod se zaměřením na ochranu majetku zákazníka. Firma je připravena poskytnout zákazníkovi nejširší služby podle jeho přání ve všech vyjmenovaných oborech naší nabídky, které zdánlivě nesouvisí s původní činností úklidu, ale současná praxe realizace těchto projektů ukazuje, že ji rozhodně vhodně doplňuje.

Především konání dražeb a pronajímání reklamních ploch se setkalo se zájmem firem a široké veřejnosti.eBRÁNA webarchitect